__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"eb2ec":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default","value":{"colors":{"eb2ec":{"val":"var(--tcb-skin-color-4)","hsl":{"h":206,"s":0.2727,"l":0.01,"a":1}}},"gradients":[]},"original":{"colors":{"eb2ec":{"val":"rgb(57, 163, 209)","hsl":{"h":198,"s":0.62,"l":0.52,"a":1}}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Uitvaartvereniging

"De Laatste Eer"
Oosterwolde/Langedijke

Bij een sterfgeval
Voor het aanmelden van een sterfgeval kunt u dag en nacht contact opnemen met

Uitvaartzorg Jochum Wouda te Oosterwolde, tel. 0516 541 968

Wat doen we

Welkom op de website van De Laatste Eer.

De al meer dan 100 jaar bestaande uitvaartvereniging telt op dit moment rond de 1800 leden. Verreweg het grootste deel van de leden woont in de dorpen Oosterwolde en Langedijke. Daarnaast staan op de ledenlijst nogal wat namen van mensen die in de loop der jaren uit dit gebied naar elders in het land zijn verhuisd, maar die wel lid zijn gebleven van De Laatste Eer.

Perfect finish

Insert some text here that summarises this specific benefit that they can get from your services

Organic Materials

Insert some text here that summarises this specific benefit that they can get from your services

Lightweight

Lightweight

Insert some text here that summarises this specific benefit that they can get from your services

Lightweight

Lightweight

Insert some text here that summarises this specific benefit that they can get from your services

waarom doen we het

Praktische zaken regelen

De dood is een onderwerp waar veel mensen over het algemeen liever niet al te veel bij stilstaan. Afscheid nemen is nooit gemakkelijk. Dat geldt zeker als het gaat om een afscheid door overlijden. Dat brengt heel veel emotie met zich mee. Naast het verdriet om het verlies van een dierbare komen er in korte tijd veel praktische zaken op de naasten af die geregeld moeten worden om de overledene op een waardige wijze naar de laatste rustplaats te begeleiden.

waarom doen we het

Praktische zaken regelen

Om de uitvaartplechtigheid en alles wat daarbij komt kijken zo goed mogelijk te laten verlopen, werkt onze vereniging samen met  Uitvaartzorg Jochum Wouda te Oosterwolde. De Laatste Eer heeft aan de Kuipenstreek in Oosterwolde de beschikking over een eigen afscheidshuis, met daarin twee opbaarkamers.

testimonials

What they say

Privacystatement.

Op 4 juni 2018 heeft het bestuur een Privacystatement vastgesteld, hetgeen bij de secretaris kan worden opgevraagd.

CONTRIBUTIE.

Tijdens de jaarvergadering van 14 april 2022 is besloten de basiscontributie voor 2023 te handhaven. De basiscontributie blijft  € 21,--.

AFSCHEIDSHUIS.

Per 1 oktober 2020 is ons nieuwe afscheidshuis in gebruik genomen.

Contact Informatie

Locatie van het afscheidshuis: Kuipenstreek 7
Oosterwolde

Telefoonnummer: 06-24562854